تبلیغات
عاشقان ولایت - وزیر جنگ: اسرائیل غلط زیادی كرده كه ایران را تهدید می كند

 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
سفیر سابق ایران در مكزیك در خصوص تهدید وزیر جنگ اسرائیل علیه ایران گفت: كه این رژیم غلط زیادی كرده است كه ملت ایران را به بمب اتم تهدید می كند .

محمد حسن قدیری ابیانه در گفت وگو با خبرنگار افكارنیوز پیرامون تهدید به جنگ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تصرییح كرد :‌رژیم صهیونیستی به سلاح هسته ای مجهز است اما تمام مراكز هسته ای آن در تیر رس موشك های ما حزب الله و حماس است.

سفیر سابق ایران در استرالیا گفت : اسرائیل می داند كه ایران می تواند مراكز هسته ای آنها را با موشك های متعارف به طور مستمر بمباران كند، نقشه دیمونا منطقه ای كه در آن فعالیت های هسته ای اسرائیل صورت می پذیرد از سوی هواپیماهای بدون سرنشین شناسایی شده است .

این استراتژیست ایرانی گفت : از سویی دیگر وجود حزب الله در لبنان و دسترسی به عمق رژیم صهیونیستی و توان موشك باران همه نقاط اسرائیل از مواردی است كه تاكنون مانع حمله این رژیم غاصب كودك كش به ایران شده است .

سفیر سابق ایران در مكزیك با بیان اینكه ایران باید تهدیدات رژیم صهیونیستی را به مجامع بین المللی منعكس كند افزود : این بهترین شرایط است كه جمهوری اسلامی ایران ،ضرورت خلع سلاح رژیم صهیونیستی را بطور اخص پیگیری كند و این تهدید فرصت خوبی برای خلع سلاح این رژیم بوجود می آورد
وی در پایان خاطر نشان كرد : اقشار مختلف مردم نیز باید تهدید هسته ای این مقام صهیونیستی را به جهانیان مخابر كنند و افكار عمومی را علیه رژیم صهیونیستی بسیج نمایند .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به تازگی وزیر جنگ اسرائیل گفته است اگر لازم باشد در قبال ایران تصمیماتی مانند حمله به هیروشیما می گیریم!

اظهارات موشه یعلون مربوط به شرکت وی در کنفرانسی است که دو هفته پیش در آن شرکت کرده و درباره سوالی« درباره نحوه مقابله با تهدید ایران»، ضمن یادآوری اقدام آمریکا در حمله اتمی به ژاپن در جنگ دوم جهانی گفته بود گاه لازم است چنین تصمیم هایی گرفته شود.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 توسط Mahdi Mirzaei
تمامی حقوق این وبلاگ برای "عاشقان ولایت" محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.